Firma Profili

Tarımsal sulama ekipmanları imalat sektöründe faaliyetlerine başlamış, yüksek kalite, müşteri memnuniyeti ve sürekli yeniliği ilke edinerek tarımsal sulama sektöründe güvenilir ve kaliteli iş anlayışı ile alanında güvenilen bir firma haline gelmiştir.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Firmamız Konya'da geniş makina parkuru ve deneyimli kadrosuyla tarımsal üretimine katkı yapmaya devam etmektedir.


Müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu verimli çalışma stratejisi ışığında her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir. Firmamızın başlıca çalışma prensibi, iş ahlakından ve dürüstlükten taviz vermeden müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını karşılamak üzerine kuruludur.


Ürün Halkamızın İçinde;


Tarımsal sulama galvaniz ekipmanlar, filtre ekipmanları, döküm ekipmanlar, fittings ekipmanları, motopomp ekipmanları, makinalar ve kaplinler yer almaktadır.


Kalite;


Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü,sağlam ve kaliteli üretime özen göstermek, kalite politikamızdır.


Vizyonumuz;


Müşteri ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.


Misyonumuz;


Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmakARA

WHATSAPP